Školski odbor

 

Školski odbor

 

PREDSTAVNICI ZAPOSLENIH:

1.     Dragoljub Brašovanović

2.     Miloš Milićević

3.     Miroslav Vidović

PREDSTAVNICI LOKALNE SAMOUPRAVE:

1.   Milija Petrić

2.    Slavko Moićević

3.    Esad Berbo

PREDSTAVNICI SАVETA RODITELJA:

1.     Vojka Kopunović

2.     Slađan Janović

3.     Goran Gordić

 

 

Savet roditelja

   Savet roditelja – školska 2016/2017 godina

 

Članovi saveta roditelja po odeljenjima:


Bosa Stanić   I-1   Goran Gordić       III-1            
Mensur Hazirović      I-2               Selima Lugonja         III-2           
Biljana Kašerić           I-3              Vera Cvijović             III-3        
Branka Potparić         I-4               Slađan Janović         III-4                     
Sanja Milinković        II-1               Milivoje Bekonja       IV-1           
Emin Gibović             II-2              Vojka Kopunović       IV-2      
Samira Delić              II-3              Lidija Kožović            IV-3 
Alvira Begović           II-4             
                                                                       

  

 

 

 

 

 

 

Pomoćno osoblje

POMOĆNO OSOBLJE

 

1.     Dragiša Andžić – domar / magacioner

2.     Slovena Spajić - spremačica

3.     Ljeposava Prčetić - spremačica

4.     Svetlana Kovačević - spremačica

5.     Vera Jaćimović - spremačica

6.     Miljka Puzović - spremačica

7.     Kimeta Ćelović - spremačica

 

Nastavno osoblje

 

NASTAVNO OSOBLJE

 

Profesori srpskog jezika i književnosti:

1.     Jasna Pešut

2.     Nenad Penezić

3.     Jelena Stanković


 Profesori engleskog jezika:

1.     Nataša Popadić 

2.      Edina Redžović

3.   Dejana Koldžić

4.   Suzana Šaponjić


Profesori matematike:

1.     Novica Komarica

2.     Sanja Ivanović

3.     Miloš Šalipur

5.   Dragana Cincović


Profesor fizike:

1.     Amra Rustemović


Profesor hemije:

1.     Marija Janjić

2.   Mira Tanasijević


Profesor biologije:

1.     Edib Klajić


Profesori istorije:

1.     Nedžad Kozica


 Profesor geografije:

1.     Svetlana Papić


Pofesor sociologije:

1.     Jelena Prijović


 Profesor filozofije:

   1.  Srećko Gujaničić


Profesor ustavnog i privrednog prava:

1.     Strahinja Đurović


Profesor likovne kulture:

1.     Sara Obradović


Profesor muzičke kulture:

1.    Slađana Kuburović


Profesori fizičkog vaspitanja:

1.     Milovan Stojkanović  

2.     Duško Dujović


Profesori informatike:

1.    Miroslav Vidović


Profesori ekonomske grupe predmeta:

1.    Radina Raković

2.    Gordana Bojanić

3.    Gordana  Milinković


 Profesori mašinske grupe predmeta:

1.     Dragan Ljujić

2.     Radoje Cvrkotić

3.     Raco Đajić

4.     Zvonko Prijović

5.     Aleksandar Cvrkotić

6.     Milašin Stojanović

7.    Dragiša Filipović 

8.    Zoran Cvijović 

9.    Dalibor Pušonja

10.  Saša Vlahović


Profesori elektro grupe predmeta:

1.     Rada Radović

2.     Nadežda Brašovanović

3.     Dragoljub Brašovanović

4.     Tatijana Lučić

5.     Olivera Đurović

6.     Vitomir Raović

7.     Miloš Milićević

8.     Ivan Samardžić

9.     Jasmina Husović


 Veroučitelji:

1.     Spasoja Vujanić

2.   Edin Hamzić


Profesor građanskog vaspitanja:

1   Svetlana Papić 

2.  Ivan Samardžić