Školski odbor

 

Školski odbor

 

PREDSTAVNICI ZAPOSLENIH:

1.     Dragoljub Brašovanović

2.     Miloš Milićević

3.     Miroslav Vidović

PREDSTAVNICI LOKALNE SAMOUPRAVE:

1.     Jovo Prijović

2.     Radoje Pejović

3.     Zoran Božović

PREDSTAVNICI SАVETA RODITELJA:

1.     Vojka Kopunović

2.     Spaso Janjušević

3.     Goran Gordić

 

 

Savet roditelja

   Savet roditelja – školska 2016/2017 godina

 

Članovi saveta roditelja po odeljenjima:


Husein Hrustemović   I-1   Milivije Bekonja        III-1            
Emin Gibović             I-2              Milan Milovančev      III-2           
Samira Delić              I-3              Vojka Kopunović       III-3        
Radica Bukvić           I-4              Lidija Kožović            III-4                     
Goran Gordić             II-1              Đorđe Jevđević        IV-1           
Selima Lugonja          II-2              Dušan Kojadinović    IV-2      
Tatijana Lučić            II-3              Mira Bojović             IV-3 
Slađan Janović          II-4              Spaso Janjušević     IV-4 
                                                                       

  

 

 

 

 

 

 

Pomoćno osoblje

POMOĆNO OSOBLJE

 

1.     Dragiša Andžić – domar / magacioner

2.     Slovena Spajić - spremačica

3.     Ljeposava Prčetić - spremačica

4.     Svetlana Kovačević - spremačica

5.     Vera Jaćimović - spremačica

6.     Miljka Puzović - spremačica

7.     Kimeta Ćelović - spremačica

 

Nastavno osoblje

 

NASTAVNO OSOBLJE

 

Profesori srpskog jezika i književnosti:

1.     Jasna Pešut

2.     Nenad Penezić

3.     Jelena Stanković


 Profesori stranih jezika:

1.     Amra Polimac – engleski jezik

2.     Nataša Popadić - engleski jezik


Profesori matematike:

1.     Novica Komarica

2.     Sanja Ivanović

3.     Miloš Šalipur

5.  Dragana Cincović


Profesor fizike:

1.     Amra Rustemović


Profesor hemije:

1.     Marija Janjić

2.   Mira Tanasijević


Profesor biologije:

1.     Edib Klajić


Profesori istorije:

1.     Nedžad Kozica


 Profesor geografije:

1.     Svetlana Papić


Pofesor sociologije:

1.     Jelena Prijović


 Profesor filozofije:

   1. Srećko Gujaničić


Profesor ustavnog i privrednog prava:

1.     Svetlana Topisirović


Profesor likovne kulture:

1.     Sara Obradović


Profesor muzičke kulture:

1.     Marijana Bendić


Profesori fizičkog vaspitanja:

1.     Milovan Stojkanović  

2.     Duško Dujović

3.  Ljubiša Avramović


Profesori informatike:

1.    Miroslav Vidović


Profesori ekonomske grupe predmeta:

1.    Radina Raković

2.    Gordana Bojanić

3.    Gordana  Milinković


 Profesori mašinske grupe predmeta:

1.     Dragan Ljujić

2.     Radoje Cvrkotić

3.     Raco Đajić

4.     Zvonko Prijović

5.     Aleksandar Cvrkotić

6.     Milašin Stojanović

7.    Dragiša Filipović 

8.     Zoran Cvijović 

9.   Dalibor Pušonja

10.  Saša Vlahović


Profesori elektro grupe predmeta:

1.     Rada Radović

2.     Nadežda Brašovanović

3.     Dragoljub Brašovanović

4.     Tatijana Lučić

5.     Olivera Đurović

6.     Vitomir Raović

7.     Miloš Milićević

8.     Ivan Samardžić

9.     Jasmina Husović


 Veroučitelji:

1.     Nemanja Vranić

2.  Spasoja Vujanić

3.     Omer Hodžić

4.  Edin Hamzić


Profesor građanskog vaspitanja:

1   Svetlana Papić